Bugün:   
PROFİLİMİZ
BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 9 NEDEN
Yeni bir web hosting sağlayıcısı seçerken çoğu yer birbirinin benzeri hizmet sunar. Fakat önemli maddeleri bir araya toplayınca, Oray Host'un hosting ihtiyaçlarınızı karşıladığını anlarsınız.
1. Güven
Hızla çoğalan bir müşteri kitlemiz var. Küçükten büyüğe, işletmeler bize güveniyor. Çünkü Oray Host onlara makul, güvenilir ve kaliteli web hosting hizmeti sunuyor.
2. Müşteri Memnuniyeti
Müşteri hizmetlerimiz bizi diğer web hosting sağlayıcılardan farklı bir konuma getiriyor. Biz en iyisi servisi vermek için kurulduk.
3. Altyapı
Diğer web hosting firmaları dışında, bugün en iyi web hosting altyapısını kurduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.
4. Hizmet
Web sitenizi yayına geçirmeniz için size hızla yardım ederiz. Hangi uygulamalar sizin için yararlı tartışırız, dizaynınız hakkında size öğütler veririz ve sitenizi yönetmede size yardım ederiz. Tüm web hosting hesaplarımız kolay yönetilebilir cPanel arayüzü üzerine kuruludur.
5. Karlı
Oray Host uygun fiyat politikası sayesinde günümüzün fiyat/performans oranı yüksek web hosting sağlayıcılarından biridir.
6. Doğru Fiyat
Web hosting paket ve hizmetlerimiz piyasada rekabetçi bir konumdadır. Online görünüşünüzü uygun ve kazançlı fiyatlarla sunuyoruz.
7. Ölçeklenebilirlik
Siteniz gittikçe büyüyor ve ay bazında daha fazla ziyaretçiye mi ulaşmaya başladınız? Endişelenmeyin! Oray Host'un kolayca yükseltilebilir paketleri sayesinde anında web hosting paketinizi ihtiyaçlarınıza uygun bir üst pakete terfi edebilirsiniz.
8. Teknik Destek
Müşterilere ciddiye aldığımızdan dolayı, email teknik destek ekibimiz her zaman ulaşılabilirdir. Ayrıca MSN desteğimiz ile web hosting tecrübelerinize anında online destek alabilirsiniz.
9. Bir zamanlar biz de hosting satın alıyorduk
Bir zamanlar biz de müşteri olduğumuz için bir web hosting müşterisinin ne istediğini çok iyi biliyoruz. İşte bundan dolayı neden herşeyi çok kolaylaştırdığımız ve fiyatlarımızın uygun olduğunu anlaşılabiliyor.

 

Hakkımızda

Oray Host önceden phpMyGallery altından verilen web hosting hizmetlerine yeni bir düzen getirme amacıyla kurulmuş bir web hosting ve domain kayıt yatırımıdır. Biz bu yola Türk Hosting ve Domain pazarına ciddi, kaliteli, ölçeklenebilir ve her bütçeye uygun paketleri en iyi hizmetle birleştirerek sağlamak için çıktık.

Oray Host Lefkoşa/KKTC'de faaliyet gösteren bir web hosting ve domain kayıt yatırımıdır.

Misyonumuz

Oray Host, web sitenizi barındırmak için hızlı, verimli ve kullanıcı dostu hizmetleri sağlamanın yanı sıra güvenilir, sağlam ve emniyetli bir ortam sağlar. Ek olarak, gayemiz Oray Host'u günümüz koşullarında en iyi yapmak için sistemlerimize yeni özellikler eklemek ve günümüz koşullarına ayak uydurmaya devam etmektir.

 
Hizmet Sözleşmesi | Dökümanlar | Destek
© 2005 Oray Host - Lefkoşa, KKTC